Privatumo politika

Vestuviurojus.lt nerenka jokios asmeninės informacijos apie savo lankytojus. Vestuviurojus.lt taip pat nenaudoja jokių papildomų įskiepių svetainėmis veikimui užtikrinti, todėl mes diegiame tik būtinuosius slapukus, bet jokių papildomų slapukų į jūsų kompiuterį išskyrus tuos, kurie yra būtini užtikrinti „WordPress“ turinio valdymo sistemos pagrindu veikiančios sistemos veikimą.

1. Kas yra slapukai (angl. cookies)?

Slapukas yra smulkus tekstinis elementas, įrašomas Jūsų įrenginyje, kai apsilankote mūsų svetainėje (www.vestuviurojus.lt). Slapukai leidžia interneto svetainei kurį laiką prisiminti būtiniausią informaciją apie Jūsų naršymą svetainėje ir atpažinti Jus kitą kartą apsilankius svetainėje, įgyvendinti kai kurias svetainės funkcijas ir stebėti klientų naršymą svetainėje. Visa tai leidžia mums suteikti Jums galimybę svetaine naudotis patogiai ir siekti, kad svetainė taptų dar patogesnė ir draugiškesnė.

2. Kodėl naudojame slapukus?

Slapukus naudojame, kad būtų užtikrintas normalus svetainės funkcionavimas.

3. Kokius slapukus naudojame?

Mes naudojame tik būtinuosius slapukus, kurie yra būtini užtikrinti svetainės funkcionavimą. Pavyzdžiui, mes naudojame slapuką, kuris „prisimena“ jūsų atsakymą dėl mūsų privatumo politikos. Tai reiškia, kad dėl šio slapuko jums nereikės kiekvieną kartą žymėti, kad sutinkate ar nesutinkate su mūsų privatumo politika

Jokių kitų slapukų – statistikos, reklaminių ar socialinių tinklų – mes nenaudojame.

Į viršų